手机看自拍自拍日韩

    1. <form id=ehfcuWeWA><nobr id=ehfcuWeWA></nobr></form>
      <address id=ehfcuWeWA><nobr id=ehfcuWeWA><nobr id=ehfcuWeWA></nobr></nobr></address>

      Program List
      News Music Arts Science

       

      News & Public Affairs News & Public Affairs

      A New Day
      Hosted by Johanna Fernandez Monday - Friday 7:00 - 8:00 am

      Advocating for Justice
      Hosted by Arthur Schwartz Saturdays 12.00- 1:00pm

      Black Agenda Radio
      Hosted by Glen Ford and Margaret Kimberly Wednesday 3:00 - 4:00pm

      Black Star News
      Hosted by ?Milton Allimadi Tuesday 3:00 - 4:00pm

      Building Bridges
      Hosted by Mimi Rosenberg and Ken Nash Monday 7:00pm - 8:00pm

      City Watch
      Hosted by Jeff Simmons, David Brand Sunday 10:00 - 11:00am

      City Watch Rewind
      Hosted by David Brand, Jeff Simmons

      Clearing The Fog
      Hosted by Margaret Flowers Tuesday 11:00 am - Noon

      CODEPINK Radio
      Hosted by CODEPINK Team Members Thursday 11:00am - Noon

      COPING WITH COVID19: A HELPFUL, HOPEFUL CALL-IN SHOW
      Hosted by Sree Sreenivasan Saturday Noon - 1:00pm

      CounterSpin
      Hosted by Janine Jackson Monday 6:30pm - 7:00pm

      Covid, Race & Democracy
      Hosted by Pacifica Radio Monday

      Cuba in Focus
      Hosted by Sally OBrien and Margaret Gilpin The First Sunday of Each Month, 2:00pm - 3:00pm

      Deadline NYC Rebroadcast
      Hosted by

      Deadline NYC: Tales of New York From a Veteran Reporter
      Hosted by Tom Robbins Mondays

      Democracy Now!
      Hosted by Amy Goodman and Juan Gonzalez Monday - Friday 8:00am - 9:00am

      Driving Forces
      Hosted by Jeff Simmons, Celeste Katz Marston Thursday 5:00-6:00pm

      Economic Update
      Hosted by Richard D Wolff Wednesday 6:30 - 7:00pm

      Education at the Crossroads
      Hosted by Basir Mchawi Thursday 8:00pm - 9:00pm

      Equal Rights and Justice
      Hosted by Mimi Rosenberg Thursday 9:00-10:00am

      Extinction Rebellion Radio
      Hosted by Matthew Kearney, Alycee Lane Tuesday 6:30 - 7:00pm

      First Voices Radio
      Hosted by Tiokasin Ghosthorse (Founder, Host and Executive Producer), Liz Hill (Producer) Saturday 6:00 - 7:00am

      From The Streets with Bob Law
      Hosted by Bob Law Saturday 11am - Noon

      Good Morning Nueva York
      Hosted by King Downing Monday - Thursday 6:00-7:00am

      Guns And Butter
      Hosted by Bonnie Faulkner Wednesday 9:00am - 10:00am

      Housing Notebook
      Hosted by Scott Sommer and Vajra Kilgour Monday, 8:00pm -9:00pm

      In Other News
      Hosted by Geoff Brady Sunday 5:00am - 6:00am

      In The News
      Hosted by

      Joy of Resistance
      Hosted by Fran Luck and Maretta Short Monday 9:00pm - 10:00pm

      Juneteenth
      Hosted by Carnegie Hall

      Justice Matters
      Hosted by Robert Gangi Thursday 6:30-7:00pm

      La Voz Latina
      Hosted by Colectiva Latina Sunday 2:00 - 3:00pm

      Laura Flanders Show
      Hosted by Laura Flanders Friday 7:00 - 7:30am

      Law and Disorder
      Hosted by Michael Smith and Heidi Boghosian, Producer: Geoff Brady Monday 9:00am - 10:00am

      Law of the Land with Gloria J. Browne-Marshall
      Hosted by Gloria J. Browne-Marshall Tuesday, 9:00am - 10:00am

      Live On The Fly
      Hosted by Wednesday

      Living for the City
      Hosted by Michael G. Haskins Wednesday 11am - Noon

      Max Politics
      Hosted by Ben Max Wednesday 5:00-6:00pm

      Monday Morning QB
      Hosted by Askia Muhammad Monday 11am - Noon

      National Town Hall
      Hosted by

      Normalcy Never Again: The Inauguration and the People's Mandate
      Hosted by WPFW, WBAI

      On Contact with Chris Hedges
      Hosted by Chris Hedges Sunday, 12:30 pm to 1:00 pm

      On the Count - The Prison And Criminal Justice Report
      Hosted by Andre Ward, Harmony Hope Saturdays 10:00am - 11:00am

      On The Ground: Voices of Resistance from the Nation's Capital
      Hosted by Esther Iverem Friday 3:00-4:00pm

      Out-FM
      Hosted by OutFM Collective Tuesday 8:00pm - 9:00pm

      Pacifica Bylaws Referendum Town Hall
      Hosted by WPFW, WBAI's sister station in DC

      Policing in America
      Hosted by Margaret Prescod, Nana Giamfi, Basir M'Chawi, Cat Brooks, Johanna Fernandez, Askia Muhammad

      RADIO GAG
      Hosted by Paul Rowley, Sarah Germain Lilly, Ti Cersley and a revolving gaggle of hosts from Gays Against Guns. Tuesday 2:30 - 3:00pm

      Radio GBE: Mindflight with Imhotep Gary Byrd
      Hosted by Imhotep Gary Byrd Sundays 6:00 - 8:00pm

      Ralph Nader Radio Hour
      Hosted by Ralph Nader, Steve Skrovan and David Feldman Thursdays 7:00-8:00am

      Resistance Radio
      Hosted by John Kane and Regan de Loggans Thursday 3:00 - 4:00pm

      Revolutions Per Minute (RPM)
      Hosted by Jack Devine, Amy Wilson, Lee Ziesche Tuesday 5:00 - 6:00pm

      Shortwave Report
      Hosted by Friday 7:30am

      Sojourner Truth
      Hosted by Margaret Prescod, Assistant Producer Ramiro Funez Tues, Wed,, Thurs,, Fri.

      Talk Out of School
      Hosted by Leonie Haimson Wednesday 10:00- 11:00am

      The Collision - Sports and Politics
      Hosted by Dave Zirin and Etan Thomas Thursday 10:00 - 11:00am

      The Indypendent News Hour
      Hosted by John Tarleton

      The Laura Flanders Show Re-broadcast
      Hosted by Laura Flanders Thursday 2:30 - 3:00pm

      The Rick Smith Show
      Hosted by Rick Smith

      Vantage Point
      Hosted by Ron Daniels Monday 3:00-4:00pm

      Voices of Resistance: A Collective of Women Fighters
      Hosted by Lucy Pagoada-Quesada and Andreia Vizeu Sunday 1:00 - 2:00pm

      WBAI Evening News
      Hosted by Paul DeRienzo Monday - Friday, Sunday 6:00- 6:30pm

      WBAI Evening News
      Hosted by WBAI Monday - Friday 6:00 - 6:30pm

      WBAI Holds Pacifica Bylaw Referendum Debate
      Hosted by Alex Steinberg, Chair Pacifica National Board Sunday

      WBAI News Special
      Hosted by

      We Only Want The World
      Hosted by Sunsara Taylor Tuesday 7:00 - 8:00pm

      What's The Frequency, Kenneth?
      Hosted by Paul Fischer Thursday Midnight - 1:00am

      Where We Live
      Hosted by Hosted and produced by Sally O'Brien (WWL creator), déqui kioni-sadiki and Gina Arias Thursday 9:00pm - 10:00pm

      Women Fight Back! Breaking the Chains
      Hosted by Rachel Hu Friday 4:00 - 5:00pm

      Working Class Heroes Radio
      Hosted by Julian Guerrero + Lupita Romero Saturday 6:00 - 7:00pm

       

      Music Music

      Afrobeat Radio
      Hosted by Wuyi Jacobs Wednesday 10:00pm - Midnight

      ANDYOUDONTSTOP!
      Hosted by Chuck D. Saturday 1:00 - 3:00am

      Back of the Book
      Hosted by R. Paul Martin & Pickles of the North Saturday 5:00am - 6:00am (alternates w/Hour of the Wolf)

      Burn Baby Burn/Clappers
      Hosted by Lister Hewan-Lowe Thursday 3:00am - 5:00am

      Con Sabor Latino
      Hosted by Nando Albercicci, Maria Barreto Sundays 3:00pm - 6:00pm

      Ear Massage
      Hosted by Mark Laiosa Sunday 6:00am - 8:00am

      Everything Old is New Again
      Hosted by David Kenney Sunday 10:00pm-12:00am

      Folk Radio
      Hosted by Richard Barr and Edward Haber Thursday 10:00pm - Midnight

      From The Soundboard
      Hosted by Reggie Johnson Tuesday Midnight - 2:00am

      Haitian All-StarZ Radio
      Hosted by DJ Hard Hittin Harry, DJayCee, Only One Pro, and MC Dred?-I Tuesday 2:00am - 4:00am

      K-Wave
      Hosted by Emerson Unger Wednesday 3:00 - 5:00am

      La Nueva Alternativa Latina
      Hosted by Ruben + Angel Lopez Monday 1:00am - 3:00am

      Labbrish
      Hosted by Habte Selassie Saturday 2:00am - 5:00am

      Latin Roots
      Hosted by Felipe Luciano, Felipe Luciano Jr. Saturday 2:00 - 4:00pm

      Midnight Ravers
      Hosted by Terry Wilson, Shawn Rhodes, Nate Walker, Sir Eccleston, Sharon Gordon, Isaac Fergusson, Kwame Heshim Friday Evenings 12:00am - 2:00am

      Morning Irsay
      Hosted by James Irsay Sunday 8am - 10am

      Niteshift
      Hosted by Mike Sargent Monday 10pm - Midnight

      ReelWorld
      Hosted by Mike Sargent Friday 6:30-7:00pm

      Soul Central Station
      Hosted by Tony Ryan Saturdays 10:00pm-1:00am

      The Sweet Spot
      Hosted by Baby K aka Kelly Webb + Kyle McNeill Tuesday 10pm-Midnight

       

      Arts & Culture Arts & Culture

      All Mixed Up
      Hosted by Peter Bochan Thursday 1:00am - 3:00am

      Any Monday
      Hosted by David Rothenberg Monday 10:00 -11:00am

      Any Saturday
      Hosted by David Rothenberg Saturday 8:00am - 10:00am

      Arts Express
      Hosted by Prairie Miller Tuesday 4:00 - 5:00am

      AudioStages
      Hosted by Tim Jerome + Marc Moritz Saturday 7:00 - 8:00pm

      Backstage Stories
      Hosted by Marcia Pendelton Thursdays @ 9 pm

      Cat Radio Cafe
      Hosted by Janet Coleman and David Dozer Monday 12:00a - 1:00am

      Dreamleapers
      Hosted by Harriette Cole Friday 9:00 - 10:00am

      Dustbin of History!
      Hosted by Max Schmid and Ann Marie Hedrickson Wednesday 1:00 - 3:00am

      Global Black Experience / Global Beat
      Hosted by Imhotep Gary Byrd Friday 7:00pm - 9:00pm

      Golden Age of Radio
      Hosted by Max Schmid Sunday 8:00pm - 10:00pm

      Hour of The Wolf
      Hosted by Jim Freund Saturdays 7:00 - 8:00am

      Latin Roots Re-broadcast
      Hosted by Felipe Luciano Monday 3:00 - 5:00am

      Leonard Lopate at Large
      Hosted by Leonard Lopate Monday - Friday 1:00 - 2:00pm

      Mansion for a Rat
      Hosted by Ann-Marie Hendrickson Tuesday Midnight - Wednesday 1:00am

      Radio Free Eireann
      Hosted by Malachy McCourt and John McDonagh Sunday 11:00am - 12:30

      Radio Unnameable
      Hosted by Guest Host Friday 12:00am - 3:00am

      The Harlem Connection
      Hosted by DJ Black Icon 1, MamaSoul, and The L.A.W. Fridays 10 PM - Midnight

      Untitled
      Hosted by Malika Lee Whitney Friday 9:00 - 10:00pm

      WBAI Playhouse
      Hosted by WBAI Radio

       

      Science & Health Science & Health

      Aware Show
      Hosted by Lisa Garr, Executive Producer Gina M. Salvati, Producer Joyce Walker Saturday 6:00 -7:00am

      Eco-Logic
      Hosted by Ken Gale Friday 2:30pm - 3:00pm

      Exploration
      Hosted by Michio Kaku Wednesday 8:00 - 9:00pm

      Gary Null Show
      Hosted by Gary Null Monday - Friday 12:00pm - 1:00pm

      Green Street Radio
      Hosted by Doug and Patti Wood Tuesday 10:00 - 11:00am

      Heart of Mind
      Hosted by Kathryn Davis Friday 11am - Noon

      Mind Field
      Hosted by Dr. James C. McIntosh and Richardeanea Theodore

      Neurodiversity Experts Talk
      Hosted by Nathalie Thandiwe Fridays 2 PM

      Off the Hook
      Hosted by Emmanuel Goldstein Wednesday 7:00pm - 8:00pm

      Quantum Medicine
      Hosted by Kamau Kokayi + Ausarayah Kokayi Tuesdays 2:30 - 3:00pm

      She's On Call
      Hosted by Dr.Sujana Chandrasekhar, Dr. Marina Kurian Mondays

      Take Charge of Your Health
      Hosted by Corinne Furnari Thursday 2:00 - 2:30pm

      The Suzy Prudden Show
      Hosted by Suzy Prudden Wednesday

       

      欧美人体艺术 大胆欧美人体艺术 色欲色香欧美在线视频 欧美性爱AV

      日韩理论电影 av日韩电影 欧美金发美女 日韩h

      欧美日韩成人 欧美成人 亚洲国产日韩a在线欧美 欧美综合自拍亚洲图久青草

      亚洲Av国产AV欧美AV 日本大胆欧美人术艺术动态 亚洲欧美人成视频一区在线 欧美大胆艺术照

      手机看片福利盒子日韩 欧美成人视频 日韩成人在线 欧美吧吧吧

      欧美2021色 欧美色五月 中文字幕日韩电影在线 特级a欧美做爰片

      欧美色情电影 日韩丝袜 日韩欧美中文字幕在线 亚洲欧美中文日韩v在线

      欧美14一18处 一木道日韩 欧美成年视频在线观看 欧美成人网

      日韩视频在线 日韩aV视频在线 色播日韩 欧美大黑吊

      日韩东京热 欧美 日本 freepeople性欧美熟妇 欧美萝莉

      欧美亚洲自偷自偷图片 日韩男同Gay片 欧美伦理 经典欧美gifXXOO动态图

      亚洲 日韩 国产 froeportvideos性欧美 欧美成人片 性欧美13处14处破

      色情欧美 亚洲欧美综合在线中文 欧美日韩国产 欧美freehdjapanese

      欧美三级 国产日韩欧美有码在线视频 欧美毛片 欧美另类videosbest喷潮

      有码日韩 欧美 丝袜 欧美 大尺度 亚洲欧美人成视频在线

      欧美老妇bbW FREEXXX性欧美 亚洲国产欧美日韩另类 日韩r级

      欧美色图网 亚洲日韩电影在线 日韩视频 欧美a片

      欧美黄色片 日韩综合网 国产欧美在线观看不卡 高清videosgratis欧美

      欧美Av在线播放 欧美se froeportvideos性欧美 日韩h

      国产日韩欧美有码在线视频 欧美侏儒XXX 欧美成年黄网站色视频 性欧美

      2018日韩 欧美hgame 日韩 伦理 老太婆交性欧美

      在线日韩日本国产亚洲 亚洲色图欧美色图 性欧美欧美巨大 欧美1234

      欧美2021日韩 欧美videos13virgin 亚洲图片欧美 大香蕉日韩

      日韩在线伦理 欧美13处交 日韩午夜电影 巨大GAY欧美

      性欧美13处14处破 日韩avi 欧美极品美女 日韩色

      日韩成人在线 欧美videosdesexo 欧美日韩视频 手机看片亚洲日韩

      欧美色情电影 欧美伦理电影 欧美人与动欧交视频 欧美种子下载

      欧美视频专区一二在线观看 成av人欧美大片 欧美成人图片 欧美 日本

      日韩在线视频观看 日韩 亚洲 日韩欧美在线综合网 欧美中老年牲交视频

      日韩av高清在线看片 欧美成人网 手机看片日韩国产欧美 日韩 在线观看

      欧美熟妇vdeos中国版 欧美磁力 亚洲日本欧美天堂在线 欧美色网址

      欧美高清videosSexO 欧美性爱大片 欧美视频免费 欧美高清videossex0ts

      gv日韩 性欧美13处14处破 欧美潮 人澡人人澡人人澡欧美

      国产亚洲日韩网曝欧美精品 欧美xXxXxX69 日韩美腿丝袜 观看欧美大片毛大片

      大尺度欧美剧 伦理片 日韩 欧美爱爱 欧美骚女

      日韩av片 国产日韩欧美有码在线视频 欧美性20HD另类 欧美性交

      ed2k日韩 亚洲图片欧美 好看的欧美爱情电影 日韩美女动态

      欧美2021日韩 欧美xxx 亚洲欧美国产综合在线 色妞网欧美

      欧美 magnet 欧美日韩成人 欧美亚洲 日韩爽了

      日韩 爱爱 欧美old老太妇 日韩欧美一中文字暮 欧美g片

      亚洲 在线 日韩 欧美老妇与青年 中美亚洲欧美综合在线 free性日韩

      欧美亚洲日韩大码 欧美巨乳 日韩av高清在线看片 亚洲日韩天堂在线

      免费特黄特黄的欧美大片 欧美肥老太牲交 欧美色五月 手机看片日韩国产高清视频

      欧美 国产 欧美亚洲日韩 欧美性爱 欧美se

      freeexxx性欧美 特级a欧美做爰片毛片 国产日韩超碰 欧美亚洲日韩

      日韩福利视频 手机看片手机看片日韩 欧美高清videossex0ts 欧美爱情

      欧美av下载 亚洲欧洲日韩综合一区在线 国产亚洲日韩a在线欧美 制服丝袜人妻日韩在线

      欧美女人与狗 伦理日韩 日韩高清视频 欧美激情视频

      chinese欧美大肥婆 欧美重口味 欧美巨乳 欧美日韩成人

      欧美xXxXxX69 日韩主播 BBWBBW欧美肥妇 手机看自拍自拍日韩

      性欧美高清come 欧美1234 国产欧美日韩亚洲更新 色爱综合网欧美av

      亚洲视频网站欧美视频网站 欧美三级在线完整版免费 欧美性爱AV 国产亚洲欧美在线专区

      欧美丝交 亚洲另类欧美综合在线 欧美疯狂feer性派对 欧美三级不卡在线观看

      欧美变态另类牲交 欧美级三级 欧美亚洲 性欧美XXxX

      亚洲日韩欧美国产春色 亚洲 日韩 国产 有码 在线中文字幕日本无码欧美 日韩中文欧美在线视频

      欧美人妖AA1片 欧美视频网站www色 亚洲日韩第一页 日韩成人电影

      日韩10000免费拍拍拍 欧美日韩视频高清一区 免费观看欧美日韩亚洲 欧美午夜不卡在线观看

      日韩中文欧美在线视频 欧美日韩成人 seerx性欧美 欧美黄图

      亚洲欧美中文日韩v在线观看 XyX性爽欧美 手机看片亚洲日韩 亚洲欧美中文日韩v在线

      HoMEmenuCopyrights 2015.All rights reserved.More welcome - Collect from power by english Blok number sss85786789633111 Copyright